چای مخصوص جانبازان عزیز شیمیایی و افرادی که بدن شان نسبت به مصرف چای اسانس دار واکنش نشان می دهد

۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴:۳۶ ق.ظ

جانبازان عزیز شیمیایی و افرادی که به نوشیدن چای دارای افزودنی حساسیت دارند

می توانند از چای طبیعی و خالص شمال ایران استفاده کنند

چای مخصوص جانباز شیمیایی | چای خوب برای افراد خاص | چای بیماران شیمیایی | چای جانبازی پ چای خالص | چای بدون رنگ شیمیایی

آقای روزبهان رئیس سازمان چای کشور در برنامه زنده تلویزیونی "مردم چی میگن" در اردیبهشت ماه 95 به نکته جالبی اشاره کردند. ایشان گفتند که در یک جلسه ای کاری، یکی از دوستان ایشان که از جانبازان عزیز شیمیایی نیز حضور داشتند، در هنگام خوردن چایی مشاهده کردند که این دوست عزیز جانباز از نوشیدن چایی صرف نظر کردند و علتش را نیز واکنش نشان دادن بدن خود نسبت به نوشیدن چای ناخالص را دلیل این امر بیان کردند. آقای روزبهان گفتند که من از ایشان درخواست کردم که آن روز آن چای را بنوشند و این دوست جانباز نیز پس از اصرار فراوان این کار را انجام دادند و در کمال تعجب مشاهده کرد که هیچ گونه اتفاق غیر طبیعی رخ نداد و حتی این نوشیدن چای خالص شمال بعد ها نیز ادامه پیدا کرد و این دوست عزیز پس از سال ها از محرومیت نوشیدن چای خود را آزاد کرد.

بدن جانبازان عزیز شیمیایی و همچنین بیمارانی که از داروهای خاص برای طول درمان خود استفاده می کنند، به نوشیدن چای ناخالص و دارای رنگ و افزودنی شیمیایی، واکنش نشان می دهد و این عزیزان می توانند به راحتی و بدون دغدغه از چای خالص و طبیعی استفاده کنند.

چای سنتی درویش برای قدردانی و گرامی داشت سال ها درد و رنج جانبازان عزیز شیمیایی، آمادگی خود را اعلان می دارد که چای طبیعی و خالص شمال ایران را با 20 درصد تخفیف، رایگان در اختیار همه جانبازان عزیز شیمیایی در سرتاسر وطن ارسال خواهد کرد. خداوند به همه کسانی که در راه حفاظت از مرزهای ایران بزرگ سال ها رنج و سختی را به دوش می کشند، سلامتی و صبر و شکیبای عنایت بفرماید.