نخستین تی بگ چای ایرانی در کشور!

۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰:۱۵ ق.ظ

نخستین تی بگ یا چای کیسه ای ایرانی در کشور

در دنیای امروز که وقت طلاست و آدم‌ها در زندگی عجول شده‌اند، "چای کیسه‌ای" جایگاه خاص خودش را دارد. چای کیسه ای یا همان «تی بگ» معروف، یار کمکی همه کسانی است که یا زمان و فضای کافی برای دم کردن چای ندارند یا حال درست کردنش را. برای همین مجموعه فروشگاه چای مهرافروز با تلاش های بی وقفه برای اولین بار در کشور به تولید محصولی تحت عنوان "چای فلاکسی" نموده تا جهت سهولت استفاده عزیزان از مصرف چای خالص و ارگانیک ایرانی در تفریحات و مسافرت ها و یا حتی در ادارات شود.


چای فلاکسی مهرافروز

ما برای نخستین بار در کشور چای کیسه ای ایرانی را هم به صورت خالص و هم با ترکیب گیاهان دارویی بسیار مفید مانند هل، زنجبیل، دارچین، زعفران و لیمویی را در قالب چای فلاکسی برای شما فراهم نموده ایم تا برای رفع خستگی و آرامش در طول مسافرت و محل کارتان بتوانید در فلاکس چای، به سادگی چای خالص و طبیعی را تهیه و نوش جان نمایید.

چای فلاکسی چای تی بگ چای کیسه ای ایرانی


بسته های محصول منحصر به فرد چای فلاکسی مهرافروز تعداد 10 عدد تی بگ دارد که هر یک از این کیسه های چایی که حدودا 15 گرم وزن دارد برای یک فلاکس یک لیتری مناسب می باشد که پس از 10 تا 15 دقیقه زمان طبخ، می توانید به مقدار 6 لیوان پر یا 12 استکان پر را تهیه و نوش جان نمایید. چای کیسه ای ایرانی مهرافروز بسته به سلیقه و طعم چای، مصرف کنندگان میتوانند زمان بیشتری را در فلاکس قرار دهند اما بهتر است بعد از یکساعت تفاله چای را به راحتی از فلاکس خارج کنند و دیگر از دردسرهای تفاله های چای فله ای راحت شوند.

خریداران محترم و عزیز می توانند باتوجه به علاقه مندی و سلیقه خود در استفاده از چای خالص ایرانی نوع چای فلاکسی را به صورت ساده یا باطعم های بی نظیر گیاهی به صورت مجزا یا ترکیبی انتخاب نمایند. ما حق انتخاب را به مشتریان عزیزمان داده ایم تا هرچه بهتر و آسان تر بتوانند از محصولات فروشگاه چای مهرافروز تهیه و نوش جان نمایند.

ما حاضریم سرمایه مان را از دست دهیم اما اعتماد مشتریانمان را هرگز...


با امید به اینکه چای فلاکسی مهرافروز، تداعی کننده مزه ویژه و خاطره انگیز چای سنتی ایرانی در بین محافل ایرانیان مهرورز قرار گیرد.

                                                                                                                                                                                     یک استکان عشق بنوشید....