برندگان مسابقه چای سنتی شمال

۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۰۰:۳۰ ب.ظ

جهت ترویج فرهنگ مصرف چای طبیعی ایرانی به جای چای اسانس دار، مسابقه عکس با محوریت چای به مدت یک ماه توسط فروشگاه آنلاین چای شمال برگزار گردید و در این مدت حدود 300 عکس دریافت کردیم که 70 عکس به بخش مسابقه راه یافت. 120 نفر ساعت، جهت مدیریت مسابقه زمان برد و حدود دو میلیون تومان مبلغ ریالی جوایز این مسابقه بود. نتیجه به شرح زیر می باشد.

در بخش بازدید بیشتر
نفر اول سرکار خانم عاطفه اردستانی از اصفهان با بیش از نیم میلیون بازدید از عکس شان یک عدد گوشی موبایل هواوی Y550 به همراه مصرف یک سال چای سنتی و سبز طبیعی شمال

نفر دوم  آقای محمدرضا احمدی از تبریز، مصرف 9 ماه چای سنتی و سبز طبیعی شمال

نفر سوم آقای بهروز پنجی از روستای گوشت پزان املش، مصرف 6 ماه چای سنتی و سبز طبیعی شمال
 
نفر چهارم آقا مهدی از قم، مصرف 3 ماه چای سنتی و سبز طبیعی شمال

در بخش عکس برتر از نظر رای مخاطبان
آقای مهرداد عطایی فر از دهکده زیبای جورگوابر املش با 715 رای برنده یک عدد گوشی موبایل هواوی Y550 به همراه مصرف 3 ماه چای سنتی و سبز طبیعی شمال

یک جایزه نقدی دیگر به مبلغ 1.500.000 ریال توسط مدیریت فروشگاه چای سنتی شمال به آقای امید رجبی پور کشایه به عنوان حامی برتر چای شمال در سال 94  اهدا خواهد شد.

سرکار خانم فضلی از مازندران و آقای غلامی از قزوین و آقای دهقان از روستای قالند بهبهان خوزستان نیز به جهت همراهی و تقدیر از تلاش های بسیاری که نمودند هر کدام برنده یک کیلو از چای سنتی شمال گردیدند.

برندگان عزیز جهت دریافت جوایزشان در سایت فروشگاه آنلاین چای شمال ثبت نام نمایند و آدرس دقیق خود به همراه کد پستی را وارد نمایند تا جایزشان برایشان ارسال گردد.

در آینده ای نزدیک نیز مسابقه ای با محوریت (تابستان و چای) برگزار خواهد شد که کاستی های مسابقه نوروزی را نیز در آن مسابقه پوشش خواهیم داد تا همه عزیزان از بستر و امکاناتی یکسان برای شرکت در مسابقه برخوردار باشند.


تقدیر و تشکر از دست اندرکاران مسابقه چای شمال

به جان زنده دلان سعدیا که ملک وجود
نیرزد آنکه دلی را ز خود برنجانی...

نهایت تلاش مان این بود که امانت دار صادقی برای احساسات پاک همه شرکت کنندگان باشیم و اگر به هر دلیلی دلخوری و یا خدای ناکرده بی عدالتی از جانب در نظر شما بزرگان صورت گرفته، پوزش مطلبیم و طلب گذشت و بخشش می نماییم.

از همه عزیزانی که از سراسر کشور در این مدت حامی و همراه ما در جهت ترویج فرهنگ استفاده از چای سالم و اصیل ایرانی به جای چای اسانس دار بودند بی نهایت سپاسگزاریم.

جناب آقای امید رجبی پور کشایه،  عکاس و خبرنگار خوشنام شهرستان رودسر و خبرگزاری بامردم که افتخار شرکت در مسابقه را به ما دادند.
جناب آقای محمدرضا علوی املشی، از پرسنل سخت کوش سازمان چای لاهیجان که از دلسوزان صنعت چای ایران هستند.
جناب آقای عزیز عابدی، مدیرمسئول خبرگزاری صبح رانکوه که بی منت یاریگر ما بودند.
جناب آقای شاهرخ محمدپور اشکلک که مشاور عکاسی ما در این مسابقه بودند.
جناب آقای رضا خانجانی، دهیار پرتلاش دهکده زیبای هراتبر که مبلغی فداکار در زمینه مصرف چای اصیل ایرانی می باشند.
جناب آقای علی درویشی دوانی ریاست محترم اداره محیط زیست شهرستان رودسر که شخصا اسپانسر مالی مسابقه عکاسی چای شمال بودند.

و در آخر سپاس می گویم حضور دلگرم کننده تک تک اعضاء دوست داشتنی کانال چای سنتی شمال که تمام جذابیت این مسابقه در گرو حضور و شرکت شما بزرگواران بود. وجودتان را می پرستم.

جهت حمایت از صنعت چای کشور و 60 هزا چایکار شمالی، چای اصیل ایرانی بنوشیم و هوای همدیگرو داشته باشیم.


سلامت باشید و خوش دل
مدیریت کانال چای سنتی شمال

صفحه اخبار و اعلامیه های مسابقات نوروزانه چای سنتی ایرانی